Aktuality


30.5.2015
A tým: Olbramovice A : Netvořice 1:0 (0:0) Gól: Tůma J. (z penalty)

31.5.2015
B tým: Olbramovice B : Přestavlky 9:2 (3:1)


23.5.2015
A tým: Václavice - Olbramovice A 2:1 (1:0) Gól: J. Rosol
B tým: Heřmaničky - Olbramovice B 3:3 Góly: A. Pazdírka, M. Brejla, T. Helma
Starší přípravka: Senohraby - Olbramovice 4:6 (1:4)


16.5.2015
A mužstvo: Olbramovice - Votice B 7:2 (4:1) - Góly: 3 Tuma Jan, 2 Hrstka Marek, Neuberg Václav, Šíma Jan

17.5.2015
B mužstvo: Olbramovice B - Vrch. Janovice B 2:1 (2:0) - Góly: Vyskočil, Hrstka
Starší žáci: Olbramovice - Chocerady  1:4 (1:2)

21:5.2015
Starší přípravka: Olbramovice - Benešov


9.5.2015
B mužstvo: Mezno B - Olbramovice B 2:1 (2:0) - Gól: Boukal
A mužstvo: Křečovice - Olbramovice A 0:2 (0:1) - Góly: Vyskočil, Hrstka

10.5.2015
Přípravka: Vlašim A - Olbramovice 15:1
Starší žáci: Trh. Štěpánov - Olbramovice 5:0 (3:0)


2.5.2015
Přípravka: Votice - Olbramovice 11:6 (6:2)

3.5.2015
A mužstvo: Sedlec-Prčice B - Olbramovice A 0:1 (0:0) - Gól: Honza Tůma
B mužstvo: Neustupov - Olbramovice B 0:3 (0:0)
Starší žáci: Olbramovice - Nespeky 0:16 (0:7)


25.6.2015
A mužstvo: Olbramovice A - Tynec B 3:0 (3:0)
Starší žáci: Pravonín - Olbramovice 5:3 (3:1)
Přípravka: Olbramovice - Týnec 2:1 (2:0)

26.6.2015
B mužtsvo: Olbramovice B - Jankov B 5:2 (1:1)


18.4.2015
A mužstvo: Soběhrdy - Olbrmamovice A 3:0
B mužstvo: Zaječice - Olbramovice B 0:1 - Gól: Honza Šíma
Starší žáci: Maršovice - Olbramovice 3:2 (1:0)
Přípravka: Poříčí - Olbramovice 10:1 (7:1)


11.4.2015
A mužstvo: Olbramovice A - Nespeky B 4:1 (3:0) - Góly: Šach, Vyskočil, Štěpánek, Rosol

12.4.2015
B mužstvo: Olbramovice B - Miličín 1:1 - Gól: Brejla M.
Žáci: Olbramovice - Krhanice 2:5


4.4.2015
A mužstvo: Uročnice - Olbramovice A 2:1 (Boukal)
B mužstvo: Maršovice B - Olbramovice B 2:2 (Pospíšil, vlastní)


21.3.2015
A mužstvo: Krhanice - Olbramovice A 1:0 (0:0)


Zimní příprava A mužstvo:

22.2.2015 - Obramovice - Kosova hora (16:00 UMT Votice) 5:1 (Rosol)
8.3.2015 - Obramovice - Vrch. Janovice (14:00 UMT Votice) 2:0 (Vyskočil, Boukal)
14.3.2015 Obramovice - Mezno (14:00 UMT Votice) 5:0 (Vyskočil, Tůma 2, Šípek, Štěpánek)


16.11.2014
A mužstvo: Lešany - Olbramovice A 2:5 (1:1)


8.11.2014
A mužstvo: Olbramovice A - Bystřice 4:0 (3:0)


1.11.2014
A mužstvo: Netvořice - Olbramovice A 5:1 (0:0)
B mužstvo: SK Přestavkly - Olbramovice B 1:6 (1:2)


25.10.2014
A mužstvo: Olbramovice A - Václavice 2:2 (2:2)
Starší přípravka: Olbramovice - Senohraby 12:2 (3:2)

26.10.2014
B mužstvo: Olbramovice B - Heřmaničky 16:1 (6:0)


18.10.2014
A mužstvo: Votice B - Olbramovice 3:0 (1:0)
B mužstvo: Vrch. Janovice B - Olbramovice B 1:1 (1:0)

19.10.2014
Starší přípravka: Benešov: Olbramovice 3:3 (1:3)


11.10.2014
mužstvo: Olbramovice - Křečovice 4:2 (3:1)
Starší příprvka: Olbramovice - Gr. Vlašim 5:13 (4:2)

12.10.2014
B mužstvo: Olbramovice B - Mezno B 6:0 (2:0)
Starší žáci: Olbramovice - Trhový Štěpánov 7:5 (4:1)


4.10.2014
A mužstvo: Olbramovice A - Sedlec-Prčice B 1:1
Starší přípravka: Olbramovice - Votice 3:2

5.10.2014
B mužstvo: Olbramovice B - Neustupov 8:2 
Starší žáci: Nespeky - Olbramovice 5:0


28.9.2014
A mužstvo: Tynec n. Sázavou B - Olbramovice A 5:3 (4:2)
B mužstvo: Jankov B - Olbramovice B 2:7 (0:4)
Starší žáci: Olbramovice - Pravonín 0:6 (0:4)
Starší přípravka: Týnec n. Sázavou - Olbramovice 1:11


17.9.2014
Starší přípravka: Olbramovice - Jankov 5:4 (2:2)

20.9.2014
A mužstvo: Olbramovice A : Soběhrdy 6:3 (3:2)
Starší přípravka: Olbramovice - Poříčí nad Sázavou 2:16 (0:6)

21.9.2014
B mužstvo: Olbramovice B : Zaječice 4:0 (2:0)
Starší žáci: Olbramovice - Maršovice 0:3 (0:0)


13.9.2014
A mužstvo: Nespeky B - Olbramovice A 3:0 (1:0)
B mužstvo: Miličín A - Olbramovice B 3:2 (2:2)

14.9.2014
Starší žáci: Krhanice - Olbramovice 4:4 (2:2)
Starší přípravka: Kondrac - Olbramovice


6.9.2014
A mužstvo: Olbramovice A - Uročnice A 0:2 (0:2) více
Starší přípravka: Olbramovice - Sedlec-Prčice 5:5 (4:3)

7.9.2014
Starší žáci: Olbramovice - Křivsoudov 4:1 (2:0)
B mužstvo: Olbramovice B - Maršovice B (7:0)


30.8.2014
Starší žáci: Chocerady - Olbramovice 2:1
Starší přípravka: Pyšely - Olbramovice 3:6
A mužstvo: Pyšely - Olbramovice A 2:4 (2:1) více

31.8.2014
B mužstvo: Struhařov B - Olbramovice B 3:2 (2:0)


23.8.2014
A mužstvo: Olbramovice A - Krhanice 2:0 (0:0) více

24.8.2014
B mužstvo: Olbramovice B - Budenín 1:1 (0:1)


14.6.2014
A mužstvo: Krhanice - Olbramovice A 4:2 (1:0)
Starší žáci: Chocerady - Olbramovice 4:1

15.6.2014
Starší přípravka: Teplýšovice - Olbramovice 3:6 (1:6) ...více o zakončení sezóny
B mužstvo: Heřmaničky - Olbramovice B 0:3 (0:2)


7.6.2014
A mužsvo: Olbramovice A - Votice B 3:3 (1:3)
Starší přípravka: Olbramovice - Sedlec-Prčice

8.6.2014
Starší žáci: Olbramovice - Krhanice
B mužstvo: Olbramovice B - Sedlec-Prčice B 2:1


31.5.2014
B mužstvo: Úročnice - Olbramovice B 4:1 (3:0)
Starší žáci: Úročnice - Olbramovice 3:0

1.6.2014
A mužstvo: Lešany - Olbramovice A 2:1 (1:0)
Starší přípravka: Benešov - Olbramovice 4:10


24.5.2014
A mužstvo: Olbramovice A - Ostředek 2:1 (1:1) více
Starší přípravka: Olbramovice - Poříčí 7:5 (6:1)

25.5.2014
B mužstvo: Olbramovice B - Drahkov 5:2 (2:1)
Starší žáci: Olbramovice - Vrch. Janovice 1:5 (0:2)


17.5.2014
B mužstvo: Budenín: Olbramovice B 2:1 (0:0)
Starší přípravka: Gr. Vlašim A - Olbramovice 4:5 (2:1)

18.5.2014
A mužstvo: Bystřice - Olbramovice A 4:1 (1:0) více
Starší žáci: Ostředek - Olbramovice 1:7 (1:1)


10.5.2014
A mužtvo: Olbramovice A - Teplýšovice B 0:0 (0:0) více

11.5.2014
B mužstvo: Olbramovice B - Přestavlky 4:2 (2:2)
Starší žáci: Olbramovice - Pravonín 2:11 (1:6)
Starší přípravka: Olbramovice - Sedlčany 5:9 (2:5)


3.5.2014
Starší žáci: SO Přestavlky - Olbramovice 4:2 (2:1)
Starší přípravka: volno

4.5.2014
B mužstvo: volno
A mužstvo: Týnec nad Sázavou B : Olbramovice A 3:4 (2:1) více


26.4.2014
A mužstvo: Olbramovice A - Václavice 3:3 (0:2) více

27.4.2014
Starší žáci: Olbramovice - Struhařov 2:8 (1:5)
B mužstvo: Olbramovice B - Miličín B 1:1 (0:0)

29.4.2014
Starší přípravka: Olbramovice- Votice 7:2 (3:1)


19.4.2014
Starší přípravka: Netvořice - Olbramovice 2:6
A mužstvo: Netvořice - Olbramovice A 0:7 více
B mužstvo: Vrch. Janovice B - Olbramovice B 1:5
Starší žáci: volno

20.4.2014 
Mladší přípravka: turnaj v Týnci nad Sázavou


12.4.2014
Starší přípravka: Olbramovice - Pecerady 10:3 (6:2)
A mužstvo: Olbramovice A - Soběhrdy 1:2 (0:0) více

13.4.2014
Starší žáci: Olbramovice - Maršovice 0:2 (0:0)
B mužstvo: Olbramovice B - Maršovice B 3:1 (0:1)

5.4.2014
Starší přípravka: Olbramovice - Křivsoudov 7:2 (3:0)
A mužstvo: Olbramovice A - Myslič 2:1 (0:1) více

6.4.2014
Starší žáci: Olbramovice - Zdislavice 1:2 (1:1)
B mužstvo: Olbramovice B - Sokol Neustupov 9:1 (6:1)

29.3.2014 - mistrovské utkání - 15:00
TJ Vltavan Křečovice -  SK Olbramovice A 3:6 (1:1) více

22.3.2014 - mistrovské utkání - 15:00
SK Olbramovice A - SK Pyšely 1:1 (1:1) více

15.3.2014 - přípravný zápas - 14:30
SK Olbramovice A - TJ Sokol Vrchotovy Janovice A: 3 - 2 (1 - 0)

9.3.2014 - přípravný zápas - UMT Votice 14:00
SK Olbramovice A - Petrovice: 4 - 4 (2 - 1)

8.3.2014 - přípravný zápas - hřiště Olbramovice 15:00
SK Olbramovice B - Drachkov: 6 - 4

TOPlist